Wij bieden u haal- en brengservice en een heerlijke plek op een unieke locatie waar u nieuwe energie kunt opdoen met natuur en cultuur binnen handbereik. De tweepersoonskamer is ingericht om uw verblijf zo aangenaam mogelijk te maken en voorzien van een luxe boxspring, een zithoekje, een tafel om aan te ontbijten, te lezen of te schrijven, een Nespresso koffieapparaat, magnetron, waterkoker, theezakjes, serviesgoed, zachte handdoeken, gestreken beddengoed, natuurlijke badproducten, een föhn en een vergrootspiegel. Fietsen aanwezig.
Er is gelegenheid om door de sier- en moestuin te wandelen. Op afspraak is er mogelijkheid gebruik te maken van de zwemvijver. Het biologische ontbijt wordt geserveerd in een mand bij de entree van uw kamer. Producten komen zoveel mogelijk uit de eigen moestuin en de eitjes komen van onze kippen. Een wildplukwandeling of een vogelexcursie behoort tot de mogelijkheden. In de omgeving o.a. Cuypershuis en Nationaal Park de Meinweg.
Deze accommodatie beschikt over 2 gastenkamers en 3 bedden.
Er is ruimte voor 4 personen.
Opties: ontbijtmogelijkheid, lunch/lunchpakket, diner, vega(n)/glutenvrij, biologisch, haal- en brengservice, bagagevervoer, honden welkom, gratis Wifi, eetgelegenheid dichtbij, horeca dichtbij, eigen douche/toilet, eigen entree, balkon/terras/tuin, gebruik wasmachine, gebruik wasdroger, gebruik keuken, faciliteiten koffie/thee, gratis parkeren, linnengoed aanwezig
Extra: Haal- en brengservice op de route.
Bij het plaatsen van een beoordeling met behulp van onderstaand formulier wordt om het emailadres gevraagd. Deze wordt niet getoond bij de reactie op de website.